Dlaczego Policon

Kreatywność
Jakość
Technologia

Te trzy słowa to kwintesencja naszej, wypracowanej przez lata, filozofii. Jej podstawowym założeniem jest wytwarzanie produktów, które sprostają oczekiwaniom najbardziej kreatywnych  i wymagających klientów, a przy tym spełnią wyrafinowane założenia estetyczne  oraz surowe wymogi jakościowe i technologiczne.

Niezawodność
i terminowość

opieramy na autorskim systemie zarządzania produkcją oraz skutecznym systemie kontroli końcowej. Duplikacja urządzeń i stanowisk chroni naszą produkcję przed niebezpieczeństwem awarii i wypadków losowych.

Profesjonalna obsługa
klienta i doradztwo

są dla nas priorytetem na każdym etapie realizacji.
Nasi doświadczeni opiekunowie klientów, są do Państwa dyspozycji począwszy od etapu projektowania i testów, przez rzetelną wycenę, po terminową dostawę gotowych komponentów.

Przedsiębiorstwo
Fair Play

to ogólnopolski program, którego jesteśmy wielokrotnym laureatem. Jego ideą, a tym samym częścią naszej filozofii, jest zachęcenie przedsiębiorców do zachowań etycznych, wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji biznesowych oraz dbałości o środowisko naturalne.

Rzetelna Firma

tym mianem określani jesteśmy przez wielu naszych kontrahentów. Nieustannie dbamy o to, by nasza firma była synonimem rzetelności i uczciwości. Potwierdzeniem tego faktu jest przyznany nam certyfikat Rzetelna Firma. Program Rzetelna Firma skupia ponad 40 000 polskich przedsiębiorstw ze wszystkich gałęzi gospodarki. Tytuł ten otrzymują firmy, poddane na przestrzeni lat, weryfikacji pod kątem wiarygodności finansowej i wypłacalności.