Branże

Branże

Szeroka gama specjalistycznych produktów oraz wsparcie technologiczne pozwalają nam być partnerem przedsiębiorstw działających w wielu różnorodnych gałęziach przemysłu.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie konieczne jest oznaczenie produktu logotypem lub zastosowanie odpowiednio dobranej naklejki technologicznej czy oznakowania funkcyjnego.

Jak spowodować, by produkt AGD  czy RTV wyróżniał się spośród wielu podobnych, wytwarzanych przez firmy obecne na polskim rynku? Liczy się design i jakość wykonania. My mamy jedno i drugie!

Produkcja artykułów gospodarstwa domowego w Polsce ma wieloletnią tradycję. Sektor ten przyciąga licznych inwestorów branżowych, którzy na bazie istniejącej infrastruktury, wiedzy i kwalifikacji pracowników zbudowali niezwykle nowoczesny i konkurencyjny w skali międzynarodowej sektor przemysłu. My jesteśmy jego częścią dostarczając do polskich fabryk różnego typu oznakowania i elementy funkcyjne.

Czy jesteście Państwo w stanie wyobrazić sobie nowy samochód zjeżdżający z linii produkcyjnej bez charakterystycznego dla danej marki logotypu? … My też nie!

Firmy wchodzące w skład branży automotive wytwarzają różnego typu pojazdy oraz elementy związane z tym sektorem. Zaliczane są do nich m.in. nadwozia samochodowe, wszelkiego rodzaju podzespoły, a także elementy akcesoryjne  takie jak listwy dekoracyjne, bagażniki dachowe czy kołpaki. Wszędzie tam jesteśmy obecni my z naszymi produktami z gamy oznakowań brandingowych oraz technologicznych i funkcyjnych.

Designerskie biurko czy krzesło  … i  gdzie tu przestrzeń na branding? Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad tym, jak do nowoczesnej formy mebla uda się dobrać właściwe oznakowanie to jesteście we właściwym miejscu.

Projektanci  i konstruktorzy działający w prężnie rozwijającej się w Polsce branży meblowej poza trwałością i jakością wykonania zwracają szczególną uwagę na estetykę i design. Za tymi oczekiwaniami podążają produkowane przez nas oznakowania brandingowe.

Różnica tkwi w szczegółach!maksymą posługuje się wielu producentów okien i drzwi. Jednym z detali, który wyróżnia produkt spośród oferty konkurencji jest gustowne i nowoczesne oznakowanie, dopasowane tak, by nie narzucać się swoją formą, a jednocześnie podkreślać wyjątkowość marki.

Branża stolarki okiennej i drzwiowej to najbardziej perspektywiczny i najszybciej rozwijający się obszar krajowej gospodarki. Jest to również jedna z polskich specjalności eksportowych.

Krajowy rynek stolarki budowlanej, to obecnie aż kilkadziesiąt tysięcy znanych i renomowanych przedsiębiorstw. Dużą część z nich stanowią nasi klienci, sygnujący swoje produkty naszymi oznakowaniami.

Wyroby luksusowe wymaga równie prestiżowego brandingu. Poza estetyką kluczowe znaczenie ma tu także wieloletnia trwałość i odporność na trudne warunki eksploatacyjne.  Cechy te łączą w sobie nasze produkty, które znajdują szerokie zastosowanie wśród producentów łodzi i jachtów.

Polska jest potęgą w produkcji jachtów i łodzi motorowych. To jeden z krajowych hitów eksportowych, który cieszy się dużym uznaniem zagranicznych odbiorców. Polskie stocznie i firmy działające w tej branży są bardzo innowacyjne. Ciągle pracują nad udoskonalaniem napędów, poszyć i detali mających wpływ na jakość wytwarzanych produktów. My dotrzymujemy im kroku oferując szeroką gamę oznakowań dostosowanych do potrzeb tej branży.

Jak zwiększyć bezpieczeństwo urządzeń elektrycznych? Kluczowe znaczenie ma tu prewencja w postaci czytelnego i trwałego oznakowania ostrzegawczego i informacyjnego. Wychodząc na przeciw w tym oczekiwaniom tworzymy produkty dedykowane branży energetycznej.

Naszą ofertę oznakowań dla tej branży kierujemy głównie do producentów wszelkiego rodzaju rozdzielnic elektrycznych , obudów oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych. Współpracujemy z liderami tego rynku w Polsce. Poza oznakowaniami funkcyjnymi i technologicznymi dostarczamy także wysokiej jakości naklejki sygnując logotypami produkty naszych klientów.