FAQ
help

FAQ

Oczywiście jesteśmy do Państwa dyspozycji i z chęcią odpowiemy na każde pytanie, czy to mailowo, czy podczas rozmowy telefonicznej. Być może jednak pomocne okażą się poniższe odpowiedzi na najczęściej poruszane kwestie.

Tak, wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami i poproszą o przesłanie pakietu wzorów. Z reguły przesyłkę taką realizujemy jeszcze tego samego dnia i wysyłamy ją za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Wszystkie produkty jakie mamy w naszej ofercie realizowane są w oparciu o indywidualny projekt i sugestie klienta. Dlatego też nie posługujemy się gotowym cennikiem produktów. Z chęcią jednak przygotujemy ofertę cenową na oznakowania, którymi jesteście Państwo zainteresowani.

W celu otrzymania oferty cenowej prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy z jednym z naszych specjalistów. Zachęcamy także do skorzystania z formularza ZAPYTAJ O CENĘ > KONTAKT

Abyśmy mogli sporządzić wycenę należy wskazać interesujący Państwa typ oznakowania

oraz doprecyzować zapytanie o:

  • wymiary i kształt naklejki
  • rodzaj podłoża na jaki będą aplikowane oznakowania
  • nakład (mogą to być również przedziały ilościowe)

 

Niezwykle pomocne jest też przesłanie wraz z zapytaniem projektu graficznego. Może to być poglądowa grafika w dowolnym formacie.

Z reguły wyceny przygotowujemy jeszcze w tym samym dniu roboczym, w którym otrzymaliśmy zapytanie. Oczywiście zdarza się, że temat jest bardziej zaawansowany i wymaga konsultacji z naszym technologiem lub wykonania wewnętrznych prób. O takim fakcie na pewno zostaniecie Państwo poinformowani i określony zostanie przybliżony czas, jaki będziemy potrzebowali na opracowanie oferty.

Minimalny nakład produkcyjny zależny jest od typu produktu oraz jego wymiarów. Najczęściej jednak MOQ to 500 szt. Oczywiście realizujemy także mniejsze nakłady w ramach partii wzorcowych lub produkcji pilotażowych. Aby poznać szczegóły najlepiej abyście skontaktowali się Państwo z jednym z naszych doradców.

Wiemy, że czas ma do Państwa kluczowe znaczenie. Dlatego staramy się realizować zlecenia najszybciej jak jest to możliwe. Wiele jednak zależy od aktualnego obłożenia produkcyjnego oraz typu produktu. Standardowy czas realizacji zamówień to maksymalnie 14 dni roboczych. W przypadku bardziej zaawansowanych produkcji może to być maksymalnie 21 dni roboczych.

Oczywiście, nasz dział graficzny pomoże Państwu w opracowaniu projektu graficznego, a przed rozpoczęciem produkcji otrzymacie Państwo do akceptacji wykonaną przez nas wizualizację graficzną zamawianego produktu.

Z reguły jednak nie zajmujemy się projektowaniem samego logotypu, a raczej dostosowaniem go do danej technologii ,w jakiej ma być wykonane oznakowanie.

Tak, możemy wykonać partię wzorcową lub nakład pilotażowy przed uruchomieniem docelowej produkcji. W celu określenia czasu wykonania wzorów i ewentualnych kosztów takiej realizacji prosimy o kontakt z jednym z naszych doradców.

Wiemy, że wiele kwestii najlepiej omawiać bezpośrednio u klienta, dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji i z chęcią spotkamy się z Państwem w celu przedstawienia naszych możliwości produkcyjnych lub omówienia szczegółów interesującego Państwa tematu.

W tym celu prosimy o bezpośredni kontakt mailowy lub telefoniczny lub skorzystanie z formularza KONSULTACJA > KONTAKT